Endeks SonÖnc. Kap.% Değ.Saat
XU10074.20474.505-0,4117:35
SeansHacim (Bin TL)Miktar (Lot)
Seans içi4.158.279,579861.931
hisseDetaylari
 Endeks Önceki KapanışSon İşlem% Değişim
NIKKEI17.044,9916.819,59-1,32
NASDAQ4.509,564.363,14-3,25
DOW JONES16.416,5816.204,97-1,29
HANG SENG19.183,0919.288,170,55
TCELL,NYSE9,429,27-1,59
GERMAN (DAX)9.393,369.286,23-1,14
Uluslararası piyasa verileri 15 dakika gecikmeli olarak güncellenmektedir.
 Hisse KapanışSon% Değişim
GARAN7,4507,400-0,67
THYAO7,2907,230-0,82
HALKB10,11010,1100,00
AKBNK7,4507,340-1,48
ISCTR4,5604,530-0,66

Veriler 15 dakika gecikmeli gösterilmektedir.

06.02.2016 17:39:56
klasikGorunum
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...