Endeks SonÖnc. Kap.% Değ.Saat
XU10081.21781.880-0,8117:55
SeansHacim (Bin TL)Miktar (Lot)
1. Seans1.090.840,69178.042
2. Seans1.190.846,07184.223
hisseDetaylari
 Endeks Önceki KapanışSon İşlem% Değişim
NIKKEI20.522,5020.539,790,08
NASDAQ5.013,125.009,21-0,08
DOW JONES17.757,9117.730,11-0,16
HANG SENG26.282,3226.064,11-0,83
TCELL,NYSE11,4111,581,49
GERMAN (DAX)11.099,3511.058,39-0,37
Uluslararası piyasa verileri 15 dakika gecikmeli olarak güncellenmektedir.
 Hisse KapanışSon% Değişim
GARAN8,358,25-1,20
ISCTR5,655,55-1,77
VAKBN4,284,22-1,40
AKBNK7,677,58-1,17
HALKB12,1512,10-0,41

Veriler 15 dakika gecikmeli gösterilmektedir.

04.07.2015 17:39:57
klasikGorunum
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...