Endeks SonÖnc. Kap.% Değ.Saat
XU10085.50285.804-0,3513:44
SeansHacim (Bin TL)Miktar (Lot)
1. Seans1.095.934,22194.093
2. Seans0,000
hisseDetaylari
 Endeks Önceki KapanışSon İşlem% Değişim
NIKKEI20.202,8720.264,410,30
NASDAQ5.090,795.089,36-0,03
DOW JONES18.285,7418.232,02-0,29
HANG SENG27.523,7227.992,831,70
TCELL,NYSE11,6211,680,52
GERMAN (DAX)11.864,5911.815,01-0,42
Uluslararası piyasa verileri 15 dakika gecikmeli olarak güncellenmektedir.
 Hisse KapanışSon% Değişim
GARAN8,718,62-1,03
ISCTR5,935,81-2,02
ALCTL7,457,966,85
HALKB13,8013,70-0,72
VAKBN4,774,73-0,84

Veriler 15 dakika gecikmeli gösterilmektedir.

25.05.2015 12:29:58
klasikGorunum
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...