Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,4732711,473271
AIMKB300,0501230,050123
AKYBDEGISK0,0497060,049706
ALTKORUM760,0109110,010911
ALTKORUM770,0099550,009955
ALTKORUM780,0104110,010411
ALTKORUM790,0113600,011360
ALTKORUM800,0109500,010950
ALTKORUM810,0103420,010342
ALTKORUM820,0113500,011350
ALTKORUM830,0109480,010948
ALTKORUM840,0112740,011274
ALTKORUM850,0110560,011056
ALTKORUM860,0102660,010266
ALTKORUM870,0099980,009998
ALTKORUM880,0109160,010916
ALTKORUM890,0100710,010071
ALTKORUM900,0098330,009833
APREMIUM0,0982630,098263
BALTIN0,0227990,022799
BDEGISKEN0,0960290,096029
BPREMIUM0,0247990,024799
BTAHVIL14,69860814,698608
BYABANCIMK0,0258070,025807
DIPLOMAFON0,0112220,011222
EMTIAFON0,0092320,009232
EUROBONDFN0,0183690,018369
FT AMERIKA0,0203270,020327
FT ASYA0,0120030,012003
FT AVRUPA0,0164570,016457
FT B.R.I.C0,0111000,011100
FT LATIN A0,0085200,008520
KIRASERTFK0,0106810,010681
KISATAHVIL21,85162821,851628
LIKITFON0,0112250,011225
OPYSAFIR0,0112290,011229
OZELSEKTOR0,0117630,011763
TEMETTUFON0,0118580,011858
1E1DEGISKN0,0107650,010765
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 21.12.2014 03:02

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...