Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,5050741,505074
AIMKB300,0516860,051686
AKYBDEGISK0,0499180,049918
ALTKORUM760,0106690,010669
ALTKORUM770,0100150,010015
ALTKORUM780,0103150,010315
ALTKORUM790,0112490,011249
ALTKORUM800,0107990,010799
ALTKORUM810,0100980,010098
ALTKORUM820,0114280,011428
ALTKORUM830,0107630,010763
ALTKORUM840,0110510,011051
ALTKORUM850,0110390,011039
ALTKORUM860,0100770,010077
ALTKORUM870,0096930,009693
ALTKORUM880,0109360,010936
ALTKORUM890,0100260,010026
ALTKORUM900,0097540,009754
APREMIUM0,1010560,101056
BALTIN0,0215410,021541
BDEGISKEN0,0956600,095660
BPREMIUM0,0248360,024836
BTAHVIL14,80238514,802385
BYABANCIMK0,0257130,025713
DIPLOMAFON0,0114520,011452
EMTIAFON0,0094420,009442
EUROBONDFN0,0177510,017751
FT AMERIKA0,0196720,019672
FT ASYA0,0118570,011857
FT AVRUPA0,0162480,016248
FT B.R.I.C0,0117110,011711
FT LATIN A0,0090560,009056
KIRASERTFK0,0106680,010668
KISATAHVIL21,79527521,795275
LIKITFON0,0111740,011174
OPYSAFIR0,0111530,011153
OZELSEKTOR0,0117080,011708
TEMETTUFON0,0119670,011967
1E1DEGISKN0,0107450,010745
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 29.11.2014 12:02

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...