Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,3877771,387777
AIMKB300,0463430,046343
AKYBDEGISK0,0487660,048766
ALTKORUM720,0109760,010976
ALTKORUM730,0109290,010929
ALTKORUM740,0105320,010532
ALTKORUM750,0107240,010724
ALTKORUM760,0105100,010510
ALTKORUM770,0100120,010012
ALTKORUM780,0104750,010475
ALTKORUM790,0106110,010611
ALTKORUM800,0104250,010425
ALTKORUM810,0103300,010330
ALTKORUM820,0109310,010931
ALTKORUM830,0106370,010637
ALTKORUM840,0107680,010768
ALTKORUM850,0108130,010813
ALTKORUM860,0102170,010217
ALTKORUM870,0096840,009684
ALTKORUM880,0108410,010841
ALTKORUM890,0099880,009988
ALTKORUM900,0096990,009699
APREMIUM0,0936570,093657
BALTIN0,0225350,022535
BDEGISKEN0,0926790,092679
BPREMIUM0,0241820,024182
BTAHVIL14,03546614,035466
BYABANCIMK0,0266240,026624
DIPLOMAFON0,0106400,010640
EMTIAFON0,0104820,010482
EUROBONDFN0,0171630,017163
FT AMERIKA0,0189110,018911
FT ASYA0,0125070,012507
FT AVRUPA0,0176080,017608
FT B.R.I.C0,0127260,012726
FT LATIN A0,0101170,010117
KIRASERTFK0,0105320,010532
KISATAHVIL21,44147621,441476
LIKITFON0,0109870,010987
OPYSAFIR0,0108760,010876
OPYTURKUAZ0,0100000,010000
OZELSEKTOR0,0114960,011496
TEMETTUFON0,0111450,011145
1E1DEGISKN0,0104530,010453
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 16.09.2014 05:53

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...