Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,3662821,366282
AIMKB300,0455300,045530
AKYBDEGISK0,0490780,049078
ALTKORUM720,0106060,010606
ALTKORUM730,0106780,010678
ALTKORUM740,0105620,010562
ALTKORUM750,0100640,010064
ALTKORUM760,0105040,010504
ALTKORUM770,0099510,009951
ALTKORUM780,0101940,010194
ALTKORUM790,0107830,010783
ALTKORUM800,0100560,010056
ALTKORUM810,0099440,009944
ALTKORUM820,0109060,010906
ALTKORUM830,0106140,010614
ALTKORUM840,0104550,010455
ALTKORUM850,0107240,010724
ALTKORUM860,0098610,009861
ALTKORUM870,0095710,009571
ALTKORUM880,0107500,010750
ALTKORUM890,0097130,009713
ALTKORUM900,0096470,009647
APREMIUM0,0925480,092548
BALTIN0,0229560,022956
BDEGISKEN0,0938010,093801
BPREMIUM0,0244280,024428
BTAHVIL14,27317014,273170
BYABANCIMK0,0244500,024450
DIPLOMAFON0,0106490,010649
EMTIAFON0,0101390,010139
EUROBONDFN0,0176460,017646
FT AMERIKA0,0180330,018033
FT ASYA0,0121410,012141
FT AVRUPA0,0160300,016030
FT B.R.I.C0,0119550,011955
FT LATIN A0,0094340,009434
KIRASERTFK0,0105580,010558
KISATAHVIL21,59099021,590990
LIKITFON0,0110710,011071
OPYSAFIR0,0109970,010997
OPYTURKUAZ0,0100000,010000
OZELSEKTOR0,0115860,011586
TEMETTUFON0,0109090,010909
1E1DEGISKN0,0105870,010587
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 21.10.2014 03:29

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...