Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,4140491,414049
AIMKB300,0476640,047664
AKYBDEGISK0,0487600,048760
ALTKORUM720,0108710,010871
ALTKORUM730,0111710,011171
ALTKORUM740,0105170,010517
ALTKORUM750,0103430,010343
ALTKORUM760,0105040,010504
ALTKORUM770,0100590,010059
ALTKORUM780,0104300,010430
ALTKORUM790,0102240,010224
ALTKORUM800,0104410,010441
ALTKORUM810,0100850,010085
ALTKORUM820,0103690,010369
ALTKORUM830,0106420,010642
ALTKORUM840,0106350,010635
ALTKORUM850,0107620,010762
ALTKORUM860,0099690,009969
ALTKORUM870,0095270,009527
ALTKORUM880,0105380,010538
ALTKORUM890,0097650,009765
ALTKORUM900,0096530,009653
APREMIUM0,0953980,095398
BALTIN0,0228960,022896
BDEGISKEN0,0923610,092361
BPREMIUM0,0241240,024124
BTAHVIL14,05238614,052386
BYABANCIMK0,0259480,025948
DIPLOMAFON0,0107670,010767
EMTIAFON0,0106220,010622
EUROBONDFN0,0169850,016985
FT AMERIKA0,0186900,018690
FT ASYA0,0124110,012411
FT AVRUPA0,0173650,017365
FT B.R.I.C0,0129000,012900
FT LATIN A0,0104260,010426
KIRASERTFK0,0105120,010512
KISATAHVIL21,38363621,383636
LIKITFON0,0109540,010954
OPYSAFIR0,0108300,010830
OPYTURKUAZ0,0100000,010000
OZELSEKTOR0,0114560,011456
TEMETTUFON0,0114420,011442
1E1DEGISKN0,0104430,010443
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 01.09.2014 10:26

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...