Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,4560291,456029
AIMKB300,0497420,049742
AKYBDEGISK0,0496720,049672
ALTKORUM760,0106690,010669
ALTKORUM770,0100150,010015
ALTKORUM780,0103150,010315
ALTKORUM790,0112490,011249
ALTKORUM800,0107990,010799
ALTKORUM810,0100980,010098
ALTKORUM820,0114280,011428
ALTKORUM830,0107630,010763
ALTKORUM840,0110510,011051
ALTKORUM850,0110390,011039
ALTKORUM860,0100770,010077
ALTKORUM870,0096930,009693
ALTKORUM880,0109360,010936
ALTKORUM890,0100260,010026
ALTKORUM900,0097540,009754
APREMIUM0,0985840,098584
BALTIN0,0219090,021909
BDEGISKEN0,0953310,095331
BPREMIUM0,0247320,024732
BTAHVIL14,60517314,605173
BYABANCIMK0,0260460,026046
DIPLOMAFON0,0111820,011182
EMTIAFON0,0098550,009855
EUROBONDFN0,0177300,017730
FT AMERIKA0,0196420,019642
FT ASYA0,0120540,012054
FT AVRUPA0,0163300,016330
FT B.R.I.C0,0120090,012009
FT LATIN A0,0093540,009354
KIRASERTFK0,0106510,010651
KISATAHVIL21,75734821,757348
LIKITFON0,0111590,011159
OPYSAFIR0,0111310,011131
OZELSEKTOR0,0116900,011690
TEMETTUFON0,0117420,011742
1E1DEGISKN0,0107170,010717
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 25.11.2014 12:17

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...