Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AAA0,0300790,030079
AAK20,17077820,170778
AAL0,3107540,310754
AAU0,0119290,011929
AAV0,0157680,015768
ABB0,0848000,084800
ACD0,1819310,181931
ACE0,1970460,197046
ACH0,0235950,023595
ACK0,0268720,026872
ACL0,0348150,034815
ACT0,8005390,800539
AED0,0158640,015864
AFF0,0121500,012150
AHISSE1,5780421,578042
AIMKB300,0542020,054202
AKYBDEGISK0,0504520,050452
ALTKORUM760,0112950,011295
ALTKORUM770,0101040,010104
ALTKORUM780,0104680,010468
ALTKORUM790,0119210,011921
ALTKORUM800,0110220,011022
ALTKORUM810,0104270,010427
ALTKORUM820,0114910,011491
ALTKORUM830,0112360,011236
ALTKORUM840,0116900,011690
ALTKORUM850,0111980,011198
ALTKORUM860,0103090,010309
ALTKORUM870,0101580,010158
ALTKORUM880,0110210,011021
ALTKORUM890,0099700,009970
ALTKORUM900,0098360,009836
AND1,7423171,742317
AN14,3245514,324551
APREMIUM0,1047720,104772
ASA0,0844290,084429
ATD1,3303071,330307
ATT0,0584750,058475
AUT0,0117940,011794
AYA0,0957040,095704
AYK0,0100000,010000
BAA0,0193350,019335
BALTIN0,0246480,024648
BAT0,0120290,012029
BDEGISKEN0,0970940,097094
BKR0,0109760,010976
BMH0,0453020,045302
BMT0,0190020,019002
BPREMIUM0,0251590,025159
BRA0,0146370,014637
BRD1,2407791,240779
BRL0,0000000,000000
BTAHVIL15,27647715,276477
BYABANCIMK0,0253530,025353
BZI0,0318370,031837
DAH0,1581290,158129
DBA0,0137960,013796
DBB0,0154440,015444
DBH0,0111690,011169
DBP0,0200940,020094
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 26.01.2015 06:20

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...