Akbank Fon Detayları
 FonAlışSatış
AHISSE1,4670971,467097
AIMKB300,0498730,049873
AKYBDEGISK0,0500100,050010
ALTKORUM760,0113240,011324
ALTKORUM770,0102400,010240
ALTKORUM780,0109810,010981
ALTKORUM790,0125470,012547
ALTKORUM800,0119130,011913
ALTKORUM810,0110630,011063
ALTKORUM820,0115480,011548
ALTKORUM830,0112490,011249
ALTKORUM840,0118240,011824
ALTKORUM850,0102310,010231
ALTKORUM860,0104870,010487
ALTKORUM870,0116760,011676
ALTKORUM880,0115850,011585
ALTKORUM890,0102640,010264
ALTKORUM900,0099130,009913
APREMIUM0,0973500,097350
BALTIN0,0248420,024842
BDEGISKEN0,0974570,097457
BPREMIUM0,0250870,025087
BTAHVIL14,92572914,925729
BYABANCIMK0,0289440,028944
DIPLOMAFON0,0111820,011182
EMTIAFON0,0094210,009421
EUROBONDFN0,0199670,019967
FT AMERIKA0,0235090,023509
FT ASYA0,0130130,013013
FT AVRUPA0,0184860,018486
FT B.R.I.C0,0124190,012419
FT LATIN A0,0089060,008906
KIRASERTFK0,0108410,010841
KISATAHVIL22,14502322,145023
LIKITFON0,0114100,011410
OPYSAFIR0,0114800,011480
OZELSEKTOR0,0119520,011952
TEMETTUFON0,0125370,012537
1E1DEGISKN0,0109530,010953
Akbank Fonu :
Alış Satış
Tutar
Miktar
Son Güncelleme Tarihi : 04.03.2015 08:53

Fonlarla ilgili temel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
Akbank B Tipi Değişken Fon
Akbank A Tipi Premium Hisse Senedi Fonu
Akbank B Tipi Altın Fonu
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Ve Bono Alt Fonu
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvilbono Fonu
Akbank A Tipi Hisse Fon
Akbank A Tipi İMKB-30 Ulusal Endeksi Fon
Akbank B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu
Akbank B Tipi Premium Tahvilbono Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı B.R.I.C Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu (Beşinci Alt Fon)
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Ve Bono (Usd Eurobond) Fonu
Akbank B Tipi Birleşik Emtia Fon Sepeti Fonu
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Birinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Asya Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Dördüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Avrupa Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( İkinci Alt Fon )
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fonu'na Bağlı Latin Amerika Yabancı Menkul Kıymetler Alt Fonu ( Üçüncü Alt Fon )
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Özel Sektör Tahvil Ve Bono Alt Fonu (1. Alt Fon)
Ak Yat. B Tipi Degisken Fonu
Akbank B Tipi Birebir Bankacılık Değişken Fon
Akbank B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu
Akbank A Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Bıst Temettü 25 Endeksi Alt Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)(4.Alt Fon)
Akbank B Tipi Kira Sertifikaları Fonu
Akbank A Tipi Diploma Değişken Fonu
Akbank T.A.Ş Yatırım Fonları Bülteni
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...